Početna
Nedjelja, 26.Travnja 2015 (19:09:34) - Godina:12 - posjeta: 35.645.286 (5.657.150 mobile)
Centar Zdravlja Harmonija - Poreč

Odaberite teme

Kolumne

O Portalu


Istra online
Parentium.com se pohranjuje u digitalnom arhivu NSK
Swatch Major Series Poreč / 2 - 7 June

Pregled svih kandidacijskih lista za područje Poreštine

Poreština, 08.05.2013. (12:29)

Kako biste bili što bolje upućeni u ponudu ovogodišnjih lokalnih izbora, donosimo vam pregled svih verificiranih kandidacijskih izbornih lista za Grad Poreč - Parenzo i općine Vrsar - Orsera, Funtana - Fontane, Tar-Vabriga - Torre-Abrega, Kaštelir-Labinci - Castelliere-Santa Domenica, Vižinada - Visinada, Višnjan - Visignano i Sv. Lovreč.

POREČ – PARENZO

Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada POREČA - PARENZO, sastavilo je

I. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA POREČA - PARENZO

1. Kandidat: RODOLJUB KOSIĆ - KANDIDAT GRUPE BIRAČA 

  • Zamjenik kandidata: VLADIMIR SLADONJA
  • Zamjenik kandidata: MAURIZIO ZENNARO

2. Kandidat: NIKOLA-NINO SMOLČIĆ - HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

  • Zamjenik kandidata: FILIP STOPIĆ
  • Zamjenik kandidata: MARKO RADIĆ

3. Kandidat: EDI ŠTIFANIĆ - ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Zamjenik kandidata: LORIS PERŠURIĆ
  • Zamjenica kandidata: NATAŠA BASANIĆ-ČUŠ

II. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR ZAMJENIKA GRADONAČELNIKA POREČA - PARENZO IZ REDA PRIPADNIKA TALIJANSKE NACIONALNE MANJINE

  1. Kandidat: GRAZIANO MUSIZZA - KANDIDAT GRUPE BIRAČA
  2. Kandidatkinja: NADIA ŠTIFANIĆ-DOBRILOVIĆ - ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

III. PRAVOVALJANU KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA POREČA - PARENZO

III.1. BOŠNJAČKA DEMOKRATSKA STRANKA HRVATSKE - BDSH

Nositelj liste: MIRZET HASANAGIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. MIRZET HASANAGIĆ; BOŠNJAK; ŽBANDAJ, ŽBANDAJ 39; rođ. 10.06.1967; OIB: 93855437204; M
  2. KSENIJA SELIMOVIĆ; BOŠNJAKINJA; VRVARI, LADONJA 15; rođ. 11.02.1985; OIB: 46465733431; Ž
  3. ALISA KOTORIĆ; BOŠNJAKINJA; POREČ, PARTIZANSKA 13; rođ. 17.08.1986; OIB: 96411931154; Ž
  4. TOMISLAV RADMAN; HRVAT; POREČ, VUKOVARSKA 9; rođ. 02.04.1971; OIB: 60025966961; M
  5. ZENIJA IBRIĆ; BOŠNJAKINJA; POREČ, VELOG JOŽE 16; rođ. 01.04.1985; OIB: 25993774765; Ž
  6. DENIS BUTKOVIĆ; HRVAT; POREČ, NASELJE MATE BALOTA 16; rođ. 09.01.1989; OIB: 40527765695; M
  7. ZURIJETA GRABIĆ; BOŠNJAKINJA; POREČ, NASELJE MATE BALOTA 18; rođ. 07.04.1961; OIB: 01960760957; Ž
  8. EDNAN SARAČEVIĆ; BOŠNJAK; POREČ, BRAČKA 26; rođ. 04.06.1981; OIB: 22788541651; M
  9. EMINA BJELIĆ; BOŠNJAKINJA; POREČ, KARLA HUGUESA 26/A; rođ. 13.02.1990; OIB: 03998705898; Ž
  10. SEAD KOTORIĆ; BOŠNJAK; POREČ, PARTIZANSKA 13; rođ. 27.08.1963; OIB: 37737187807; M
  11. SAMIRA HALEBIĆ; BOŠNJAKINJA; BONACI, BONACI - BONAZZI 17/A; rođ. 09.09.1978; OIB: 15113955001; Ž
  12. ALIJA HODŽIĆ; BOŠNJAK; NOVA VAS, SLATINKA 9; rođ. 24.06.1955; OIB: 99169994690; M
  13. ĐEMAL SARAČEVIĆ; BOŠNJAK; POREČ, BRAČKA 26; rođ. 24.11.1953; OIB: 27154540602; M
  14. AVDULAH KLEMPIĆ; BOŠNJAK; POREČ, RIBARSKI TRG 2; rođ. 01.11.1961; OIB: 61650315242; M
  15. MIRSADA HASANAGIĆ; BOŠNJAKINJA; ŽBANDAJ, ŽBANDAJ 39; rođ. 10.04.1970; OIB: 72409859856; Ž
  16. SUAD TVRTKOVIĆ; BOŠNJAK; POREČ, CRESKA 34; rođ. 10.07.1956; OIB: 08833954913; M
  17. NAMIK HODŽIĆ; BOŠNJAK; POREČ, PAZINSKA 13; rođ. 01.01.1964; OIB: 04371349957; M

III. 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Nositelj liste: FILIP STOPIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. FILIP STOPIĆ; HRVAT; BRČIĆI, SLATINKA 23; rođ. 15.09.1969; OIB: 37683908832; M
  2. DRAŽEN PRGIĆ; HRVAT; POREČ, MEDULINSKA 34; rođ. 28.12.1975; OIB: 36099799773; M
  3. MARKO RADIĆ; HRVAT; VRVARI, PIANTADE 27; rođ. 27.03.1965; OIB: 65361449660; M
  4. TIHANA SMOLČIĆ; HRVATICA; STRANIĆI KOD NOVE VASI, STRANIĆI KOD NOVE VASI 70; rođ. 30.10.1985; OIB: 1089998061; Ž
  5. VERICA MARIĆ; HRVATICA; KADUMI, KADUMI 11/B; rođ. 19.09.1965; OIB: 58884270633; Ž
  6. STIPE DUSPARA; HRVAT; STANCIJA VODOPIJA, STANCIJA VODOPIJA - STANZIA BE 24/D; rođ. 31.08.1984; OIB: 64309271002; M
  7. ENA GRIVIČIĆ; HRVATICA; ČERVAR-PORAT, TRG POD HRASTOM 4; rođ. 25.10.1991; OIB: 77311764768; Ž
  8. MANDA BARIŠIĆ; HRVATICA; NOVA VAS, SLATINKA 20; rođ. 05.09.1972; OIB: 41511068608; Ž
  9. MARIJANA PETRUŠIĆ; HRVATICA; VRVARI, PIANTADE 68; rođ. 06.03.1989; OIB: 81093063332; Ž
  10. NIKOLINA BLAŽEVIĆ; NEPOZNATA; NOVA VAS, SLATINKA 20; rođ. 05.02.1981; OIB: 90753136121; Ž
  11. MARIJAN EREIZ; HRVAT; ŽBANDAJ, ŽBANDAJ 44/B; rođ. 15.11.1963; OIB: 72021344697; M
  12. SNJEŽANA ĐAKOVIĆ; HRVATICA; POREČ, VRSARSKA 29; rođ. 20.04.1979; OIB: 84543851687; Ž
  13. KATICA SAMARDŽIĆ; HRVATICA; BONACI, BONACI - BONAZZI 18; rođ. 22.03.1967; OIB: 96941516697; Ž
  14. JASMINKA EŠEGOVIĆ; HRVATICA; MUŠALEŽ, MUSALEŽ 1/A; rođ. 05.09.1983; OIB: 65726312476; Ž
  15. ANITA JELINIĆ; HRVATICA; CANCINI, CANCINI 42/A; rođ. 21.10.1993; OIB: 09901283958; Ž
  16. IVANA BOŠNJAK; NEPOZNATA; ŽBANDAJ, ŽBANDAJ 91; rođ. 30.10.1981; OIB: 90849629453; Ž
  17. MARKO TUKA; HRVAT; POREČ, ŽMINJSKA 11; rođ. 18.08.1984; OIB: 86259397577; M

III. 3. HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: MARIO RITOŠA

Kandidatkinje/kandidati:

  1. MARIO RITOŠA; HRVAT; POREČ, BRAČKA 39; rođ. 05.10.1946; OIB: 64777567864; M
  2. ANTUN TOMIČIĆ; HRVAT; POREČ, DRAGA GERVAISA 16; rođ. 03.01.1943; OIB: 14752206222; M
  3. ANĐELKA PREKALJ; HRVATICA; POREČ, RAJKA STIPE 19; rođ. 15.10.1947; OIB: 45942072057; Ž
  4. SONJA VOJINOVIĆ; OSTALO; RAKOVCI, RAKOVCI - RACOVAZ 22; rođ. 29.11.1947; OIB: 26581783485; Ž
  5. ADA ŽUŽIĆ; HRVATICA; POREČ, BRUNO VALENTI 50; rođ. 08.02.1946; OIB: 86281680734; Ž
  6. DRAGAN BRENKO; HRVAT; POREČ, VJEKOSLAVA SPINČIĆA 2; rođ. 28.12.1943; OIB: 29679712690; M
  7. BRANKA VELIĆ; HRVATICA; KADUMI, KADUMI 34; rođ. 20.09.1953; OIB: 98307356262; Ž
  8. KAZIMIR BAŽON; HRVAT; POREČ, PRVOMAJSKA 1/A; rođ. 28.04.1947; OIB: 62345384360; M
  9. ORESTE COSSETTO; HRVAT; POREČ, PETRA PRERADOVIĆA 3; rođ. 12.06.1935; OIB: 67589457996; M
  10. NINO BASANIĆ; HRVAT; POREČ, BERNARDA PARENTINA 2; rođ. 12.11.1938; OIB: 49525982927; M
  11. MARIJA TERLEVIĆ; HRVATICA; POREČ, VELOG JOŽE 28; rođ. 02.02.1941; OIB: 46334484256; Ž
  12. FRANC DOBRILOVIĆ; HRVAT; VRVARI, ŠKOLSKA 12; rođ. 25.11.1944; OIB: 62964862296; M
  13. UMBERT CUNJAC; HRVAT; POREČ, BRIONSKA 1; rođ. 12.12.1933; OIB: 81787603118; M
  14. JERKO LOVRIĆ; HRVAT; BUIĆI, BUIĆI 24; rođ. 01.02.1946; OIB: 25287564099; M
  15. MARIJA BANKO; HRVATICA; POREČ, VJEKOSLAVA SPINČIĆA 3; rođ. 23.09.1948; OIB: 25461094576; Ž
  16. ROMANO MAREČIĆ; HRVAT; KUKCI, JASENOVA 12; rođ. 03.07.1950; OIB: 95084050168; M
  17. SILVANO JANKO; TALIJAN; POREČ, VELOG JOŽE 45; rođ. 29.01.1941; OIB: 02028484316; M

III. 4. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Nositelj liste: DANIJEL RALIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. DANIJEL RALIĆ; HRVAT; POREČ, RAJKA STIPE 38; rođ. 30.05.1980; OIB: 82427198468; M
  2. MIHAEL HANIŽAR; HRVAT; KADUMI, KADUMI 39; rođ. 13.09.1982; OIB: 79888061706; M
  3. MILEDI ŽUŽIĆ; HRVATICA; VRVARI, STANCIJA DIKLIĆ 9; rođ. 18.08.1964; OIB: 77474080338; Ž
  4. DENIS PLAČKO; HRVAT; POREČ, SAVE VUKELIĆA 10; rođ. 29.01.1976; OIB: 07524263490; M
  5. TOMISLAV BIČANIĆ; HRVAT; BADERNA, BADERNA - MOMPADERNO 69; rođ. 09.07.1973; OIB: 84970029100; M
  6. ĐURĐA OBADIĆ; HRVATICA; ČERVAR-PORAT, ŠTERNA 3; rođ. 19.06.1962; OIB: 48757766060; Ž
  7. RUŽICA DEKOVIĆ; HRVATICA; POREČ, ANE GUŠTIN 4; rođ. 05.04.1955; OIB: 31765366805; Ž
  8. STOJAN TOLIĆ; HRVAT; MUŠALEŽ, MUSALEŽ 64; rođ. 01.01.1961; OIB: 34199726792; M
  9. SUZANA BENC; HRVATICA; POREČ, RAJKA STIPE 38; rođ. 16.05.1957; OIB: 96265324725; Ž
  10. MATO LONČARIĆ; HRVAT; KUKCI, KESTENOVA 48; rođ. 23.01.1967; OIB: 80561548872; M
  11. ALEKSANDAR NERLOVIĆ; HRVAT; POREČ, HUMSKA 4; rođ. 07.11.1973; OIB: 44850009240; M
  12. ŽELJKA OBADIĆ; HRVATICA; ČERVAR-PORAT, ŠTERNA 3; rođ. 25.10.1988; OIB: 71557612262; Ž
  13. TONI RADOVČIĆ; HRVAT; STRANIĆI KOD NOVE VASI, STRANIĆI KOD NOVE VASI 53; rođ. 23.11.1989; OIB: 46912336819; M
  14. MARJANA HANIŽAR; HRVATICA; KADUMI, KADUMI 39; rođ. 16.08.1984; OIB: 97183421783; Ž
  15. DEJAN JELAVIĆ; HRVAT; VALKARIN, VALKARIN 13; rođ. 06.09.1970; OIB: 72008058259; M
  16. DRAGUTIN GROŠIĆ; HRVAT; KADUMI, KADUMI 20/B; rođ. 16.05.1944; OIB: 73353543818; M
  17. MARA TOLIĆ; HRVATICA; MUŠALEŽ, MUSALEŽ 64; rođ. 02.03.1963; OIB: 98435484339; Ž

III. 5. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS - HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Nositelj liste: EDI ŠTIFANIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. EDI ŠTIFANIĆ; HRVAT; ŠTIFANIĆI, ŠTIFANIĆI - STIFANICI 27; rođ. 04.12.1965; OIB: 08466746705; M
  2. LORIS PERŠURIĆ; HRVAT; POREČ, IVE ANDRIĆA 60; rođ. 03.03.1980; OIB: 06811613428; M
  3. MANUELA JANKO; HRVATICA; POREČ, PALACINA 8; rođ. 03.03.1982; OIB: 54528589205; Ž
  4. ROBERT VELENIK; HRVAT; VELENIKI, VELENIKI 42; rođ. 27.09.1975; OIB: 39484138369; M
  5. DEAN PAULETIĆ; HRVAT; POREČ, ARSENA VIVODE AUGUSTI. 9; rođ. 31.05.1974; OIB: 16106396108; M
  6. LUKA ŠERGO; TALIJAN; NOVA VAS, SLATINKA 29; rođ. 15.04.1983; OIB: 64488009326; M
  7. EUGEN STANISSA; HRVAT; POREČ, MASSA LOMBARDA 8; rođ. 30.03.1979; OIB: 87156920707; M
  8. FABRIZIO PICCO; TALIJAN; JASENOVICA, JASENOVICA - FRASSINETO 7; rođ. 12.07.1985; OIB: 01102337636; M
  9. DANIJELA BANKO ŠTOKOVAC; TALIJANKA; BADERNA, BADERNA - MOMPADERNO 8; rođ. 13.03.1981; OIB: 84117149917; Ž
  10. ADRIANO JAKUS; HRVAT; RADMANI, RADMANI 56/A; rođ. 31.05.1983; OIB: 39777998638; M
  11. ZVONKO LIOVIĆ; HRVAT; VRVARI, PIANTADE 170; rođ. 14.08.1978; OIB: 39809733519; M
  12. PETRA DOBRAVAC; HRVATICA; POREČ, TRG KNEZA BRANIMIRA 12; rođ. 06.12.1986; OIB: 33495592073; Ž
  13. EĐIDIO ROŠA; HRVAT; STRANIĆI KOD NOVE VASI, STRANIĆI KOD NOVE VASI 35; rođ. 30.10.1942; OIB: 43777120465; M
  14. MARINA GAVRIĆ; HRVATICA; ČERVAR-PORAT, TRG SIDRO 3; rođ. 15.03.1986; OIB: 29368322104; Ž
  15. ŽARKO ŽIKOVIĆ; HRVAT; POREČ, BRUNO VALENTI 34; rođ. 27.02.1982; OIB: 06705842779; M
  16. TEO ČORIĆ; HRVAT; POREČ, CRESKA 18; rođ. 25.03.1992; OIB: 92999234578; M
  17. SILVIA MILOHANIĆ; HRVATICA; VRVARI, STANCIJA DIKLIĆ 13; rođ. 11.07.1977; OIB: 10648196392; Ž

III. 6. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: RODOLJUB KOSIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. RODOLJUB KOSIĆ; HRVAT; NOVA VAS, MAGRINI 12; rođ. 30.12.1953; OIB: 72806784400; M
  2. VLADIMIR SLADONJA; HRVAT; POREČ, RAJKA STIPE 28; rođ. 09.12.1968; OIB: 22159833006; M
  3. MAURIZIO ZENNARO; TALIJAN; ANTONCI, ANTONCI 58; rođ. 11.03.1965; OIB: 35636867903; M
  4. STEVO ŽUFIĆ; HRVAT; POREČ, ANKE BUTORAC 9; rođ. 06.01.1951; OIB: 67194528283; M
  5. DOLORES GHERSINICH; HRVATICA; POREČ, MEDULINSKA 69; rođ. 04.11.1971; OIB: 59371556362; Ž
  6. MARIJA TROŠELJ; HRVATICA; POREČ, ROVINJSKA 37; rođ. 21.08.1958; OIB: 04321309101; Ž
  7. DORINA BUIĆ; TALIJANKA; POREČ, IVE LOLE RIBARA 2; rođ. 29.04.1962; OIB: 67695267682; Ž
  8. MIRO TRIPPAR; HRVAT; ANTONCI, ANTONCI 43; rođ. 23.07.1954; OIB: 89077913691; M
  9. VESNA PETRIČEVIĆ; HRVATICA; POREČ, 43.ISTARSKE DIVIZIJE 60; rođ. 23.03.1981; OIB: 58348420667; Ž
  10. IVANA BUDA-STRANIĆ; HRVATICA; POREČ, VINJA 11; rođ. 07.03.1977; OIB: 38270098622; Ž
  11. GORAN KADIĆ; HRVAT; ČERVAR-PORAT, GLICINIJA 1; rođ. 25.04.1971; OIB: 09551103540; M
  12. GORAN GAŠPARAC; HRVAT; POREČ, ANKE BUTORAC 22; rođ. 22.07.1964; OIB: 89860357386; M
  13. PETRA PERHAT; HRVATICA; ŠUŠNJIĆI, ŠUŠNJIĆI - SUSNICI 3; rođ. 08.12.1981; OIB: 89033747410; Ž
  14. VALTER MATES; HRVAT; NOVA VAS, VIŠNJANSKA 7; rođ. 01.03.1962; OIB: 50604952926; M
  15. DUŠAN POROPAT; HRVAT; KUKCI, KESTENOVA 36; rođ. 08.07.1986; OIB: 39968117305; M
  16. DEJAN PANČUR; HRVAT; POREČ, KATE PEJNOVIĆ 26; rođ. 11.09.1986; OIB: 17522175614; M
  17. SANJA EREMIĆ LJUŠTINA; HRVATICA; ČERVAR-PORAT, PINOT 3; rođ. 28.10.1970; OIB: 61922787104; Ž

III. 7. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositeljica liste: SNJEŽANA MEKOTA

Kandidatkinje/kandidati:

  1. SNJEŽANA MEKOTA; HRVATICA; POREČ, TRG KNEZA BRANIMIRA 6; rođ. 28.10.1949; OIB: 83888299802; Ž
  2. DAMIR MILOŠ; HRVAT; RADOŠI KOD ŽBANDAJA, RADOŠI KOD ŽBANDAJA 19/A; rođ. 29.11.1962; OIB: 82883913533; M
  3. FANI BUGARIN-ŠOLJAN; HRVATICA; POREČ, IVE ANDRIĆA 76; rođ. 21.07.1971; OIB: 19737469910; Ž
  4. JADRAN TINTOR; HRVAT; POREČ, RAJKA STIPE 36; rođ. 10.02.1978; OIB: 51524086516; M
  5. DANIEL ŠAŠKIN; HRVAT; POREČ, RADE KONČARA 11; rođ. 08.07.1976; OIB: 09349572745; M
  6. KARLA ZELENIKA; HRVATICA; KADUMI, KADUMI 27; rođ. 21.08.1994; OIB: 22852089553; Ž
  7. SUNČICA DAMJANOVIĆ; SRPKINJA; POREČ, NASELJE MATE BALOTA 2; rođ. 17.04.1971; OIB: 58155852945; Ž
  8. DEAN CVEK; HRVAT; POREČ, NASELJE MATE BALOTA 14; rođ. 05.06.1976; OIB: 16840303571; M
  9. VEDRAN ŠUŠNJIĆ; HRVAT; POREČ, VUKOVARSKA 21; rođ. 17.09.1981; OIB: 69927988905; M
  10. OLGICA ŠEGON ĆAJIĆ; HRVATICA; VRVARI, LADONJA 32; rođ. 10.07.1959; OIB: 75733025496; Ž
  11. AVA VUKAJLOVIĆ; HRVATICA; POREČ, TINA UJEVIĆA 30; rođ. 05.02.1971; OIB: 95977852385; Ž
  12. BERNARD KRANJEC; HRVAT; VRVARI, BURANKA 1; rođ. 29.10.1973; OIB: 56147033471; M
  13. DESANKA PEŠUT; SRPKINJA; VRVARI, LADONJA 18; rođ. 10.02.1952; OIB: 94693762800; Ž
  14. MARINA KNEŽEVIĆ; HRVATICA; VRVARI, BALDINI 13; rođ. 30.05.1960; OIB: 78231723971; Ž
  15. IVICA ŠOLJAK; HRVAT; POREČ, PULSKA 51; rođ. 30.09.1968; OIB: 98755886963; M
  16. VERA ŠTIFANIĆ; HRVATICA; POREČ, LOŠINJSKA 5; rođ. 19.11.1968; OIB: 97937013342; Ž
  17. MIRELA NOVAK; HRVATICA; POREČ, DECUMANUS 7; rođ. 06.02.1978; OIB: 15178578128; Ž

III. 8. SAVEZ ZA PROMJENE - SP

Nositelj liste: DAMIR PRODAN

Kandidatkinje/kandidati:

  1. DAMIR PRODAN; HRVAT; POREČ, IVANA GUNDULIĆA 5; rođ. 16.05.1974; OIB: 68468038242; M
  2. MIRJANA BLAŠKO; HRVATICA; POREČ, NASELJE MATE BALOTA 13; rođ. 26.02.1970; OIB: 65431952739; Ž
  3. TEA RITOŠA; HRVATICA; POREČ, KATE PEJNOVIĆ 12; rođ. 06.05.1989; OIB: 30676297679; Ž
  4. ALEKSANDAR BLAŽEVIĆ; HRVAT; POREČ, VRSARSKA 6; rođ. 05.11.1980; OIB: 64818140026; M
  5. DAVOR HITRI; HRVAT; POREČ, ISTARSKA 4; rođ. 13.04.1968; OIB: 14593137429; M
  6. ALADIN MAKSUTI; HRVAT; POREČ, ŠPADIĆI 72/A; rođ. 16.08.1980; OIB: 20961181762; M
  7. KRISTINA ARAMBAŠIĆ; HRVATICA; MUGEBA, STANCIJA BEČIĆ 8; rođ. 11.09.1975; OIB: 30627445939; Ž
  8. GORAN OBROVAC; HRVAT; POREČ, STJ. KONZULA ISTRANINA 4; rođ. 17.05.1989; OIB: 39438716627; M
  9. TEO GRGURIĆ; HRVAT; POREČ, RAJKA STIPE 38; rođ. 04.02.1985; OIB: 35505523084; M
  10. ROMANA MARUŽIN; NEPOZNATA; POREČ, OSMOG MARTA 8; rođ. 20.12.1985; OIB: 56057398948; Ž
  11. MARTIN MOFARDIN; HRVAT; STRANIĆI KOD NOVE VASI, STRANIĆI KOD NOVE VASI 8; rođ. 10.09.1990; OIB: 88017229762; M
  12. MATIJA PETERFAJ; HRVAT; POREČ, BRIONSKA 4/A; rođ. 19.07.1987; OIB: 18892155469; M
  13. IVONA PRANJIĆ; HRVATICA; POREČ, BRIONSKA 4/A; rođ. 17.08.1989; OIB: 00243706983; Ž
  14. KSENIJA DŽUDŽIĆ; MUSLIMANKA; POREČ, PAŠKA 1; rođ. 06.07.1989; OIB: 18953593479; Ž
  15. SIDDIK HASIPI; TURČIN; POREČ, DECUMANUS 1; rođ. 11.08.1979; OIB: 12601700395; M
  16. SAŠA ĆURČIJA; HRVAT; POREČ, PULSKA 7; rođ. 07.04.1988; OIB: 73127730092; M
  17. LUKA STRAGA; HRVAT; POREČ, KATE PEJNOVIĆ 4; rođ. 21.07.1993; OIB: 91491404374; M

III. 9. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Nositelj liste: DARKO SAFTIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. DARKO SAFTIĆ; HRVAT; POREČ, ŠPADIĆI 62; rođ. 24.10.1979; OIB: 15407941312; M
  2. ALEN POPOVIĆ; HRVAT; POREČ, BRIONSKA 10; rođ. 24.03.1989; OIB: 29321015899; M
  3. SAŠA POPOVIĆ; HRVAT; POREČ, PULSKA 47; rođ. 12.01.1981; OIB: 61702602481; M
  4. ONDINA LABINJAN; HRVATICA; POREČ, TRG KNEZA BRANIMIRA 8; rođ. 01.09.1952; OIB: 62662991068; Ž
  5. KRISTINA GRBAC; HRVATICA; NOVA VAS, POD VRTLI 21; rođ. 30.11.1978; OIB: 86252182976; Ž
  6. STANISLAV POROPAT; HRVAT; VRVARI, BALDINI 3; rođ. 13.11.1949; OIB: 36731616235; M
  7. ALDO JURCAN; HRVAT; POREČ, ALEKSE ŠANTIĆA 20; rođ. 05.05.1943; OIB: 83705030875; M
  8. ZORAN BRAČIĆ; HRVAT; ČERVAR-PORAT, AKACIJA 3; rođ. 08.10.1958; OIB: 64780213294; M
  9. IVAN GOGALA; SLOVENAC; POREČ, OBALA MARŠALA TITA 1; rođ. 12.08.1988; OIB: 05459024436; M
  10. KATIJA PAHOVIĆ; NEPOZNATA; POREČ, JOŽE ŠURANA 10; rođ. 24.03.1991; OIB: 46598247008; Ž
  11. SIMO ZRNIĆ; OSTALO; POREČ, I. MATETIĆA RONJGOVA 11; rođ. 13.06.1941; OIB: 31846406983; M
  12. MATEJA PANČELAT; NEPOZNATA; RADOŠI KOD ŽBANDAJA, RADOŠI KOD ŽBANDAJA 7; rođ. 26.07.1989; OIB: 01386787270; Ž
  13. MIJO ERCEGOVAC; HRVAT; POREČ, IVE LOLE RIBARA 22; rođ. 14.10.1941; OIB: 98080192904; M
  14. EMINA IKOTIĆ; BOŠNJAKINJA; POREČ, NASELJE MATE BALOTA 1; rođ. 20.03.1956; OIB: 26569121032; Ž
  15. NIKOLA MANDEKIĆ; HRVAT; FUŠKULIN, FUŠKULIN - FOSCOLINO 47; rođ. 16.06.1945; OIB: 98243330772; M
  16. ZORAN ČIZMIĆ; HRVAT; POREČ, OSMOG MARTA 3; rođ. 25.02.1988; OIB: 88728210845; M
  17. MARIN BRLJAFA; HRVAT; KADUMI, KADUMI 26; rođ. 10.12.1985; OIB: 40521881477; M

III. 10. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: IDRIS SULEJMANI

Kandidatkinje/kandidati:

  1. IDRIS SULEJMANI; ALBANAC; POREČ, SAVE VUKELIĆA 4; rođ. 13.08.1956; OIB: 12125915310; M
  2. AMIR REŠIDOVIĆ; BOŠNJAK; POREČ, NADE DIMIĆ 1; rođ. 27.09.1961; OIB: 15572311369; M
  3. FRANC ZUPANČIČ; SLOVENAC; KOSINOŽIĆI, KOSINOŽIĆI 40; rođ. 17.11.1949; OIB: 30750697456; M
  4. ROBERT DAKA; ALBANAC; POREČ, DECUMANUS 11; rođ. 23.10.1960; OIB: 94794314552; M
  5. EDIS BEHLULOVIĆ; BOŠNJAK; POREČ, ROVINJSKA 41; rođ. 22.11.1987; OIB: 35984620386; M
  6. ZDENKA RITOŠA; SLOVENKA; BADERNA, BADERNA - MOMPADERNO 32; rođ. 01.07.1955; OIB: 56573605886; Ž
  7. EROL MUSLJIU; ALBANAC; POREČ, EUFRAZIJEVA 31; rođ. 13.02.1963; OIB: 84830430226; M
  8. AMER KADRIĆ; BOŠNJAK; POREČ, STANCIJA VERGOTINI 55; rođ. 04.07.1991; OIB: 12246299914; M
  9. DARINKA LOVRIĆ; SLOVENKA; VRVARI, PIANTADE 180; rođ. 08.10.1954; OIB: 65933091327; Ž
  10. ĐERĐ DODAJ; ALBANAC; POREČ, VITOMIRA PAJE ŠIROLE 6; rođ. 11.05.1981; OIB: 78085503280; M
  11. EMIR DŽUDŽIĆ; BOŠNJAK; POREČ, STANCIJA VERGOTINI 64; rođ. 01.04.1990; OIB: 38505911514; M
  12. MAJA AČIMOVIĆ; SLOVENKA; POREČ, IVE ANDRIĆA 56; rođ. 15.04.1989; OIB: 37168221268; Ž
  13. ABDURAHMAN DŽELILI; ALBANAC; POREČ, OTOKARA KERŠOVANIJA 7/A; rođ. 25.05.1973; OIB: 57047243661; M
  14. ANITA KORDIĆ; SLOVENKA; POREČ, VRSARSKA 21; rođ. 17.07.1966; OIB: 85471623073; Ž
  15. ELMA SULEJMANI; ALBANKA; POREČ, VLADIMIRA NAZORA 1; rođ. 12.12.1990; OIB: 93205982064; Ž
  16. SARA SALIJA; ALBANKA; POREČ, NARODNI TRG 4; rođ. 24.06.1992; OIB: 32694333756; Ž
  17. AURELA METAJ; ALBANKA; POREČ, ZAGREBAČKA 8; rođ. 21.05.1966; OIB: 34628669304; Ž

IV. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA POREČA - PARENZO

1. BOŠNJAČKA DEMOKRATSKA STRANKA HRVATSKE - BDSH

Nositelj liste: MIRZET HASANAGIĆ

2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Nositelj liste: FILIP STOPIĆ

3. HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: MARIO RITOŠA

4. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Nositelj liste: DANIJEL RALIĆ

5. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Nositelj liste: EDI ŠTIFANIĆ

6. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: RODOLJUB KOSIĆ

7. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositeljica liste: SNJEŽANA MEKOTA

8. SAVEZ ZA PROMJENE - SP

Nositelj liste: DAMIR PRODAN

9. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Nositelj liste: DARKO SAFTIĆ

10. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: IDRIS SULEJMANI

VRSAR – ORSERA

Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VRSAR - ORSERA, sastavilo je

I. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VRSAR – ORSERA

1. Kandidat: ARSEN DEAK - KANDIDAT GRUPE BIRAČA

  • Zamjenik kandidata: SERĐO POPOVIĆ

2. Kandidat: FRANKO ŠTIFANIĆ - ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Zamjenik kandidata: ZORAN KALĈIĆ

II. KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VRSAR - ORSERA

II. 1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Nositelj liste: ŽELJKO ROMIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. ŽELJKO ROMIĆ; HRVAT; VRSAR, BROSTOLADE 23; rođ. 30.03.1967; OIB: 47992828882; M
  2. MIRKO VUKOJA; HRVAT; VRSAR, TRG DEGRASSI 14; rođ. 13.03.1969; OIB: 47594230782; M
  3. VESNA ROMIĆ; HRVATICA; VRSAR, MOTOVUNSKA(CRNOGORSKA) 17; rođ. 17.12.1961; OIB: 85275787873; Ž
  4. DAVOR SUTON; HRVAT; GRADINA, GRADINA 12; rođ. 06.09.1950; OIB: 44605239788; M
  5. VEDRAN JANDRIĆ; HRVAT; VRSAR, STAROGRADSKI PRILAZ 10; rođ 11.07.1984; OIB: 17873770069; M
  6. RENATA VUKOJA; HRVATICA; VRSAR, TRG DEGRASSI 14; rođ. 01.10.1969; OIB: 44860109941; Ž
  7. DRAGAN MIŠIĆ; HRVAT; VRSAR, BROSTOLADE 33; rođ. 29.05.1965; OIB: 15686466368; M
  8. NIKO ČEKO; HRVAT; VRSAR, BROSTOLADE 20; rođ. 11.10.1948; OIB: 00106425835; M
  9. NENAD POPEC; HRVAT; VRSAR, VALKANELA 5; rođ. 01.02.1972; OIB: 89266069108; M
  10. VLADIMIR RAGAČ; HRVAT; VRSAR, ALDO NEGRI 37; rođ. 30.06.1966; OIB: 67955380519; M
  11. DAVORKO VRBNJAK; HRVAT; VRSAR, ALDO NEGRI 19; rođ. 16.10.1955; OIB: 72177051768; M

II.2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

Nositelj liste: FRANKO ŠTIFANIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. FRANKO ŠTIFANIĆ; HRVAT; VRSAR, RADE KONĈARA 1; rođ. 04.10.1955; OIB: 04944726044; M
  2. MARINA DEAK; HRVATICA; VRSAR, STAROGRADSKI PRILAZ 17; rođ. 06.07.1984; OIB: 97186847538; Ž
  3. CELESTE GEROMETTA; TALIJAN; VRSAR, DALMATINSKA 26; rođ. 17.08.1954; OIB: 46509978707; M
  4. IVAN RADETIĆ; HRVAT; VRSAR, VIDIKOVAC TRSINE 51; rođ. 02.10.1941; OIB: 49211652843; M
  5. FRANKO MATUKINA; HRVAT; VRSAR, ISTARSKA 2; rođ. 26.12.1942; OIB: 59590244679; M
  6. ROBERTA KLAIĆ; HRVATICA; VRSAR, DALMATINSKA 37; rođ. 28.10.1984; OIB: 49290025985; Ž
  7. IVANA HALAMBEK; HRVATICA; VRSAR, BROSTOLADE 33; rođ. 05.06.1979; OIB: 86703214938; Ž
  8. ANTONIO ĐAKOVIĆ; HRVAT; VRSAR, BROSTOLADE 120; rođ. 14.09.1987; OIB: 26855891973; M
  9. MARTA BURŠIĆ; HRVATICA; BRALIĆI, BRALIĆI 4; rođ. 09.09.1947; OIB: 27924533862; Ž
  10. DAVID MANOJLOVIĆ; HRVAT; VRSAR, BROSTOLADE 41; rođ. 22.02.1985; OIB: 83157722470; M
  11. DAVOR BREČEVIĆ; HRVAT; FLENGI, FLENGI 63; rođ. 18.04.1986; OIB: 81620823041; M

II. 3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Nositelj liste: BRANKO ANTULOV – FANTULIN

Kandidatkinje/kandidati:

  1. BRANKO ANTULOV - FANTULIN; HRVAT; VRSAR, KAPETANOVA STANCIJA 23/A; rođ. 26.08.1964; OIB: 05168264583; M
  2. ARSEN DEAK; HRVAT; VRSAR, DALMATINSKA 58; rođ. 03.06.1973; OIB: 12627266207; M
  3. MARIJAN VASIĆ; HRVAT; KLOŠTAR, KLOŠTAR 2; rođ 28.01.1956; OIB: 56066293275; M
  4. MIHAEL ŠEGON; HRVAT; VRSAR, ALDO NEGRI 21; rođ. 07.11.1985; OIB: 55095011953; M
  5. KRISTINA PARIS; HRVATICA; VRSAR, OBALA MARŠALA TITA 17; rođ. 10.11.1986; OIB: 83573472036; Ž
  6. ANTE JURAN; HRVAT; VRSAR, DALMATINSKA 16; rođ 14.12.1969; OIB: 08336383854; M
  7. ROBERT MALINARIĆ; HRVAT; VRSAR, ALDO NEGRI 9; rođ. 09.10.1966; OIB: 79456000198; M
  8. DAVID ŠALJA; HRVAT; VRSAR, G.CASANOVA (BEOGRAD.) 1; rođ 12.04.1986; OIB: 90623088818; M
  9. ADA BIKIĆ; HRVATICA; VRSAR, RADE KONĈARA 18; rođ. 02.10.1954; OIB: 99720345544; Ž
  10. KATJA UKUŠIĆ; HRVATICA; VRSAR, KAPETANOVA STANCIJA 2/A; rođ. 10.12.1972; OIB: 65339117750; Ž
  11. SERĐO POPOVIĆ; HRVAT; BRALIĆI, BRALIĆI 5; rođ. 11.03.1985; OIB: 57949566627; M

III. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VRSAR – ORSERA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: ŽELJKO ROMIĆ

2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

Nositelj liste: FRANKO ŠTIFANIĆ

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Nositelj liste: BRANKO ANTULOV – FANTULIN

FUNTANA – FONTANE

Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine FUNTANA - FONTANE, sastavilo je

I. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE FUNTANA - FONTANE

1. Kandidat: EUGEN FABRIS - KANDIDAT GRUPE BIRAČA

  • Zamjenica kandidata: EMANUELA MATTOSSOVICH, dipl.oec.

2. Kandidat: MLADEN GRGETA - KANDIDAT GRUPE BIRAČA

  • Zamjenica kandidata: ELENA MORELLATO DJAPJAŠ

3. Kandidatkinja: MARIJA LIOVIĆ - HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

  • Zamjenik kandidatkinje: MARINKO ŽUŽIĆ

4. Kandidat: ĐANKARLO MILOKANOVIĆ, mag.oec - ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Zamjenica kandidata: IVANA PREKALJ MARTINČEVIĆ, prof.

II. PRAVOVALJANU KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE FUNTANA - FONTANE

II. 1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: EUGEN FABRIS

Kandidatkinje/kandidati:

  1. EUGEN FABRIS; HRVAT; FUNTANA, ISTARSKA 23; rođ. 04.04.1954; OIB: 55031044467; M
  2. EMANUELA MATTOSSOVICH, mag.oec.; HRVATICA; FUNTANA, PUT PERILA 16; rođ. 23.09.1986; OIB: 72370095180; Ž
  3. JOSIP STIPIĆ, mag.oec.; HRVAT; FUNTANA, DALMATINSKA 22; rođ. 11.04.1987; OIB: 34819120185; M
  4. BARBARA IPŠA; HRVATICA; FUNTANA, ANTICE GASPARINI (K.6) 3; rođ. 22.05.1985; OIB: 72659009436; Ž
  5. NIVES LEVANIĆ RAJŠIĆ; HRVATICA; FUNTANA, DALMATINSKA 17/D; rođ. 11.02.1985; OIB: 62637707860; Ž
  6. MARKO MOFARDIN, ing.vinarstva; HRVAT; FUNTANA, GRGETI 25; rođ. 21.02.1984; OIB: 36337646528; M
  7. GORAN MILOHANIĆ; HRVAT; FUNTANA, ISTARSKA 25; rođ 07.07.1981; OIB: 45319627460; M
  8. STIPE GAŠPAR; HRVAT; FUNTANA, ISTARSKA 2/G; rođ 11.07.1993; OIB: 43631942746; M
  9. ANKICA LEKO; HRVATICA; FUNTANA, PUT PERILA 2/A; rođ. 12.05.1975; OIB: 45407674001; Ž

II.2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Nositelj liste: MARINKO ŽUŽIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. MARINKO ŽUŽIĆ; HRVAT; FUNTANA, LAHI (BRAT I JEDINST.) 3; rođ. 27.03.1956; OIB: 81661585922; M
  2. NENAD CVITKOVIĆ; HRVAT; FUNTANA, RIBARSKA 10; rođ. 01.12.1966; OIB: 32906606525; M
  3. DAVID GLUHIĆ; HRVAT; FUNTANA, TRG SV. BERNARDA 12; rođ. 17.12.1974; OIB: 86255510504; M
  4. ALBERT LIOVIĆ; HRVAT; FUNTANA, COKI 23; rođ. 26.10.1975; OIB: 08907649909; M
  5. MARIJA LIOVIĆ; HRVATICA; FUNTANA, DALMATINSKA 40; rođ. 01.11.1951; OIB: 09296673961; Ž
  6. ELIZEO MENDIKOVIĆ; HRVAT; FUNTANA, CERLENKI 15; rođ 30.01.1939; OIB: 52867688387; M
  7. MILAN LUKIĆ; HRVAT; FUNTANA, RIBARSKA 3/B; rođ. 18.04.1981; OIB: 91672144749; M
  8. MIROSLAV ANDRIJANIĆ; HRVAT; FUNTANA, DALMATINSKA 21; rođ. 11.08.1974; OIB: 07085108601; M
  9. ANTE LIOVIĆ; HRVAT; FUNTANA, ANTICE GASPARINI (K.6) 12; rođ. 08.03.1952; OIB: 75377725080; M

III. 3. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

Nositelj liste: MARIN TONKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. MARIN TONKOVIĆ; HRVAT; FUNTANA, FRANE BLEČIĆA (K.3) 22; rođ. 30.06.1961; OIB: 60643421752; M
  2. ĐANKARLO MILOKANOVIĆ, mag.oec.; HRVAT; FUNTANA, PUT PERILA 20; rođ. 14.12.1973; OIB: 39296249281; M
  3. IVANA PREKALJ MARTINČEVIĆ, prof.; HRVATICA; FUNTANA, RIBARSKA 30; rođ. 21.08.1983; OIB: 58917744688; Ž
  4. DUŠAN ORLOVIĆ; HRVAT; FUNTANA, RIBARSKA 16; rođ. 11.05.1981; OIB: 50969443531; M
  5. SARA KLARIĆ, mag.oec.; HRVATICA; FUNTANA, COKI 15; rođ. 26.07.1987; OIB: 74464040053; Ž
  6. FRANKO CUKOLA; OSTALO; FUNTANA, ISTARSKA 25; rođ. 27.05.1954; OIB: 98660749607; M
  7. MARIN ŠEVO; HRVAT; FUNTANA, DALMATINSKA 29; rođ. 29.12.1993; OIB: 72964965866; M
  8. DOLORES LIOVIĆ; NEPOZNATA; FUNTANA, COKI 6; rođ. 08.02.1991; OIB: 46759442172; Ž
  9. ANAMARIJA BOROVAC; HRVATICA; FUNTANA, RIBARSKA 18; rođ. 03.11.1940; OIB: 62691754364; Ž

III. 4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: IGOR ŽIKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. IGOR ŽIKOVIĆ; HRVAT; FUNTANA, B.BORISIA (KAŠTEL 4,5) 9; rođ. 28.12.1976; OIB: 14335717015; M
  2. MLADEN GRGETA; HRVAT; FUNTANA, B.BORISIA (KAŠTEL 4,5) 12; rođ. 21.09.1974; OIB: 82894069833; M
  3. LARIS RITOŠA; HRVAT; FUNTANA, RIBARSKA 14; rođ. 28.02.1975; OIB: 30312909724; M
  4. ANA ROBERTA KARABEGOVIĆ; HRVATICA; FUNTANA, OGRADE 43; rođ. 11.05.1988; OIB: 37564148326; Ž
  5. ELENA MORELLATO DJAPJAŠ; TALIJANKA; FUNTANA, POD KAŠTELOM 6; rođ. 05.05.1976; OIB: 34240599285; Ž
  6. HARI BOROVAC; HRVAT; FUNTANA, COKI 21; rođ. 18.10.1967; OIB: 22612105372; M
  7. ANDREA ŠTIFANIĆ; HRVAT; FUNTANA, ISTARSKA 15; rođ. 07.07.1974; OIB: 28618782877; M
  8. MARIJA RAJKO; HRVATICA; FUNTANA, CERLENKI 16; rođ. 21.04.1959; OIB: 03260950678; Ž
  9. ONDINA ŽUŽIĆ; HRVATICA; FUNTANA, COKI 28; rođ. 06.05.1950; OIB: 15222937861; Ž

IV. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE FUNTANA - FONTANE

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

  • Nositelj liste: EUGEN FABRIS

2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

  • Nositelj liste: MARINKO ŽUŽIĆ

3. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Nositelj liste: MARIN TONKOVIĆ

4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

  • Nositelj liste: IGOR ŽIKOVIĆ

TAR–VABRIGA – TORRE–ABREGA

Na temelju ĉlanka 23. i ĉl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TAR-VABRIGA -TORRE-ABREGA, sastavilo je

I. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE TAR-VABRIGA - TORRE-ABREGA

1. Kandidat: ŽELJKO BOŠNJAK - KANDIDAT GRUPE BIRAČA

  • Zamjenica kandidata: MARIJANA KOCIJANČIĆ

2. Kandidat: NIVIO STOJNIĆ - ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Zamjenica kandidata: SANJA ŽUŽIĆ

3. Kandidat: ENCO ŽUŽIĆ - KANDIDAT GRUPE BIRAČA 

  • Zamjenik kandidata: FRANKO KATUNAR

II. PRAVOVALJANU KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE TAR-VABRIGA – TORRE-ABREGA

II. 1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE –SDP

Nositelj liste: ŽELJKO BOŠNJAK

Kandidatkinje/kandidati:

  1. ŽELJKO BOŠNJAK; HRVAT; TAR, RIJEČKA 31; rođ. 05.05.1964; OIB: 80396828535; M
  2. ELVIS PRENC; HRVAT; TAR, BORGO 28/A; rođ. 23.01.1971; OIB: 24281988806; M
  3. MARIJANA KOCIJANČIĆ; HRVATICA; TAR, PARTIZANSKA 2; rođ. 26.02.1986; OIB: 10107926301; Ž
  4. KRISTINA CVIJANOVIĆ; HRVATICA; TAR, POREČKA 1; rođ. 01.07.1986; OIB: 71547554973; Ž
  5. ALMIR DEDIĆ; TALIJAN; TAR, POREČKA 2; rođ. 19.03.1982; OIB: 70943597966; M
  6. SNJEŽANA RADOJKOVIĆ; HRVATICA; TAR, ISTARSKA 20; rođ. 10.02.1968; OIB: 38042653375; Ž
  7. MARKO BARAĆ; HRVAT; ROŠINI, ROŠINI 30; rođ. 18.12.1986; OIB: 12856059239; M
  8. KATARINA DEVČIĆ KITRICA; HRVATICA; VABRIGA, ISTARSKE KONTRADE 52; rođ. 16.07.1987; OIB: 75579539974; Ž
  9. NIKOLA BRČIĆ; HRVAT; TAR, BRAJDE 19; rođ. 23.12.1985; OIB: 09723981700; M
  10. MARTINA BERGUDAC; HRVATICA; VABRIGA, SVETOG ANTONA 57; rođ. 21.12.1983; OIB: 37530071030; Ž
  11. IRFAN HALILOVIĆ; HRVAT; TAR, POREČKA 1; rođ. 02.10.1981; OIB: 60381551854; M

II. 2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA –HDZ

Nositeljica liste: VESNA LEMO

Kandidatkinje/kandidati:

  1. VESNA LEMO; HRVATICA; VABRIGA, TURISTIČKA 22; rođ. 05.11.1978; OIB: 41668240346; Ž
  2. ILIJA BALJAK; HRVAT; TAR, ISTARSKA 42; rođ. 02.09.1974; OIB: 93254493577; M
  3. BRANKO KNAPIĆ; HRVAT; TAR, ISTARSKA 67; rođ. 01.05.1960; OIB: 98288083044; M
  4. MIJAT DUSPARA; HRVAT; TAR, PAZINSKA 9; rođ. 17.08.1958; OIB: 95718893284; M
  5. DEAN MATOŠEVIĆ; HRVAT; TAR, ISTARSKA 15; rođ. 06.08.1978; OIB: 27710847786; M
  6. VESNA BIBULIĆ; HRVATICA; VABRIGA, ISTARSKE KONTRADE 26; rođ. 06.05.1969; OIB: 68907205947; Ž
  7. MANDA BUDEŠ; NEPOZNATA; TAR, ISTARSKA 8/A; rođ. 13.03.1979; OIB: 77108125189; Ž
  8. EDI SLUGA; TALIJAN; TAR, VLADIMIRA GORTANA 5; rođ. 19.04.1965; OIB: 00541859404; M
  9. LUKA MIKIČIĆ; HRVAT; TAR, BORGO 8; rođ. 19.09.1991; OIB: 64342903882; M
  10. IVO EREIZ; HRVAT; PERCI, PERCI 21; rođ. 19.09.1962; OIB: 16225520663; M
  11. SONJA POROPAT; HRVATICA; TAR, ISTARSKA 42; rođ. 20.05.1953; OIB: 16570707311; Ž

II. 3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: ENCO ŽUŽIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. ENCO ŽUŽIĆ; HRVAT; TAR, BRAJDE 15; rođ. 28.04.1950; OIB: 76510700452; M
  2. FRANKO KATUNAR; HRVAT; FRATA, FRATA 1/C; rođ. 19.10.1956; OIB: 43308373795; M
  3. EMANUEL STOJNIĆ; HRVAT; VABRIGA, ISTARSKE KONTRADE 56; rođ. 12.12.1980; OIB: 40636522738; M
  4. STEFANO HERVATIN; HRVAT; TAR, PAZINSKA 3; rođ. 23.12.1988; OIB: 69256634206; M
  5. ANDREJA SKYPALA; HRVATICA; GEDIĆI, PARENCANI 22/B; rođ. 15.04.1974; OIB: 77974597637; Ž
  6. STEFANO BENČIĆ; HRVAT; PERCI, PERCI 11; rođ. 24.11.1990; OIB: 40278522061; M
  7. JOSIP RIGO; HRVAT; VABRIGA, KUNFIN 4; rođ. 14.03.1985; OIB: 93783199358; M
  8. GIULIANO VOJNOVIĆ; TALIJAN; TAR, ISTARSKA 5/B; rođ. 07.03.1970; OIB: 10199284983; M
  9. ANDRIJA BRATOVIĆ; HRVAT; TAR, BRAJDE 23; rođ. 30.12.1981; OIB: 15763537608; M
  10. IVA DEKLEVA; HRVATICA; TAR, GLAVICA 5; rođ. 25.10.1980; OIB: 18136839733; Ž
  11. RELVIS GLAVIĆ; HRVAT; TAR, ISTARSKA 6/D; rođ. 31.03.1971; OIB: 99571228951; M

II. 4. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS

Nositelj liste: NIVIO STOJNIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. NIVIO STOJNIĆ; HRVAT; VABRIGA, REPUBLIKA 5; rođ. 12.03.1968; OIB: 08320612750; M
  2. SANJA ŽUŽIĆ; HRVATICA; TAR, ISTARSKA 5/D; rođ. 23.11.1979; OIB: 20876740428; Ž
  3. MLADEN VOJINOVIĆ; HRVAT; VABRIGA, KUNFIN 29; rođ. 29.04.1973; OIB: 44270246757; M
  4. LUKA ŽUŽIĆ; TALIJAN; TAR, BRAJDE 3; rođ. 01.02.1980; OIB: 41487376785; M
  5. REMIĐO MUŠKOVIĆ; TALIJAN; FRATA, FRATA 12; rođ. 03.02.1964; OIB: 59253120265; M
  6. DORIS PILATO ĆURKO; HRVATICA; TAR, POREČKA 38; rođ. 06.10.1971; OIB: 73429176594; Ž
  7. MARKO MOMIĆ; HRVAT; TAR, POREČKA 32; rođ. 18.09.1983; OIB: 22808614471; M
  8. FABRIZIO LABINAC; OSTALO; VABRIGA, ISTARSKE KONTRADE 87; rođ. 21.02.1970; OIB: 02786271753; M
  9. VALTER KNAPIĆ; HRVAT; TAR, BRAJDE 39; rođ. 26.04.1965; OIB: 52235276137; M
  10. DEBORA KOKOLO; TALIJANKA; TAR, BORGO 33; rođ. 24.10.1988; OIB: 85756157357; Ž
  11. FRANKO KODAN; HRVAT; PERCI, PERCI 14; rođ. 15.07.1980; OIB: 47851815050; M

III. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE TAR-VABRIGA - TORRE-ABREGA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

  • Nositeljica liste: VESNA LEMO

2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Nositelj liste: NIVIO STOJNIĆ

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

  • Nositelj liste: ŽELJKO BOŠNJAK

4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: ENCO ŽUŽIĆ

KAŠTELIR-LABINCI - CASTELLIERE-S. DOMENICA

Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KAŠTELIR-LABINCI - CASTELLIERE-S. DOMENICA, utvrdilo je i prihvatilo

I. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KAŠTELIR-LABINCI – ASTELLIERE-S.DOMENICA

1. Kandidat: ENIO JUGOVAC - ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS

  • Zamjenica kandidata: MIRELA GAŠPARINI

II. PRAVOVALJANU KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KAŠTELIR-LABINCI - CASTELLIERE-S. DOMENICA

II.1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Nositelj liste: GREGOR LEGOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. GREGOR LEGOVIĆ; HRVAT; ROŠKIĆI, ROŠKIĆI 16; rođ. 26.06.1973; OIB: 65021143969; M
  2. NEDELJKO PRANJIĆ; HRVAT; BRNOBIĆI, BRNOBIĆI 51; rođ. 21.11.1965; OIB: 82178136930; M
  3. BRUNO LEGOVIĆ; HRVAT; VALENTIĆI, VALENTIĆI 26/A; rođ. 29.07.1960; OIB: 17300960925; M
  4. MARIJAN SINČIĆ; HRVAT; ROŠKIĆI, ROŠKIĆI 13; rođ. 20.12.1982; OIB: 66284460254; M
  5. IVANKA BOJIĆ; HRVATICA; BRNOBIĆI, BRNOBIĆI 51; rođ. 24.11.1987; OIB: 80357369554; Ž
  6. VALTER BRATOVIĆ; HRVAT; KOVAČI, KOVAČI 20; rođ. 09.09.1956; OIB: 14630281014; M
  7. GORAN MILJANOVIĆ; HRVAT; ROŠKIĆI, ROŠKIĆI 16; rođ. 02.03.1980; OIB: 17644183115; M
  8. JAKOV PERVAN; HRVAT; KAŠTELIR, KAŠTELIR 46; rođ. 17.06.1965; OIB: 57155560577; M
  9. GORDANA MATKOVIĆ; HRVATICA; MEKIŠI KOD KAŠTELIRA, MEKIŠI KOD KAŠTELIRA 5; rođ. 13.08.1972; OIB: 27613824805; Ž
  10. INOČENTE RUŽIĆ; HRVAT; KAŠTELIR, KAŠTELIR 46; rođ. 05.04.1941; OIB: 00919078068; M
  11. MIRKO TOLIĆ; HRVAT; KAŠTELIR, KAŠTELIR 43; rođ. 15.09.1961; OIB: 54125503494; M

II.2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

Nositelj liste: ENIO JUGOVAC

Kandidatkinje/kandidati:

  1. ENIO JUGOVAC; HRVAT; LABINCI, LABINCI 101/B; rođ. 03.03.1954; OIB: 59219225171; M
  2. ROZANA PETROVIĆ; HRVATICA; KOVAČI, KOVAČI 11/A; rođ. 28.01.1977; OIB: 43898436539; Ž
  3. MIRELA GAŠPARINI; TALIJANKA; BRNOBIĆI, BRNOBIĆI 89; rođ. 05.06.1964; OIB: 77566780096; Ž
  4. SILVIO BEAKOVIĆ; HRVAT; LABINCI, LABINCI 1/A; rođ. 26.01.1955; OIB: 65374942158; M
  5. ALDO KRIZMANIĆ; TALIJAN; LABINCI, LABINCI 87; rođ. 15.11.1982; OIB: 86507553961; M
  6. MAJA RUŽIĆ-BAF; HRVATICA; KAŠTELIR, KAŠTELIR 136; rođ. 30.12.1976; OIB: 55795652340; Ž
  7. VILI KOCIJANČIĆ; HRVAT; ROGOVIĆI, ROGOVIĆI 25; rođ. 10.03.1984; OIB: 18490578264; M
  8. MIRKO RINALDIS; HRVAT; KAŠTELIR, KAŠTELIR 78; rođ. 06.04.1969; OIB: 55915942329; M
  9. ĐULIJANO PETROVIĆ; HRVAT; KOVAČI, KOVAČI 11/A; rođ. 15.11.1973; OIB: 62728356104; M
  10. DRAGAN RUŽIĆ; HRVAT; KAŠTELIR, KAŠTELIR 88; rođ. 15.06.1976; OIB: 33268337737; M
  11. SILVANO KOCIJANČIĆ; OSTALO; BRNOBIĆI, BRNOBIĆI 91; rođ. 13.02.1952; OIB: 54959023283; M

III. 3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Nositelj liste: ECIO LEGOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. ECIO LEGOVIĆ; HRVAT; KAŠTELIR, KAŠTELIR 125; rođ. 16.06.1956; OIB: 36012178661; M
  2. BRUNO LEGOVIĆ; HRVAT; KRANČIĆI, KRANČIĆI 17/A; rođ. 08.06.1942; OIB: 70906790044; M
  3. BRUNO RADOJKOVIĆ; HRVAT; LABINCI, LABINCI 143; rođ. 20.06.1956; OIB: 17981573366; M
  4. DAMIR BAF; HRVAT; KAŠTELIR, KAŠTELIR 136; rođ. 07.08.1976; OIB: 76093409828; M
  5. ADRIANO KOCIJANČIĆ; HRVAT; KRANČIĆI, KRANČIĆI 3; rođ. 12.02.1994; OIB: 11495918440; M
  6. GORJANA BERNOBIĆ; HRVATICA; KAŠTELIR, KAŠTELIR 37/A; rođ. 06.11.1974; OIB: 05131988028; Ž
  7. STELIO KNAPIĆ; HRVAT; ROGOVIĆI, ROGOVIĆI 2; rođ. 18.04.1961; OIB: 98270630948; M
  8. NEDŽADA VIDOVIĆ; MUSLIMANKA; LABINCI, LABINCI 121; rođ. 09.09.1966; OIB: 48656870011; Ž
  9. ARNALDO KOCIJANČIĆ; HRVAT; KRANČIĆI, KRANČIĆI 3; rođ. 31.07.1961; OIB: 38088027196; M
  10. BREŠANA KOVAČ; HRVATICA; KOVAČI, KOVAČI 3; rođ. 25.05.1967; OIB: 64974617701; Ž
  11. RADE MARELJ; SRBIN; KAŠTELIR, KAŠTELIR 26; rođ. 01.07.1929; OIB: 27559901325; M

III. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KAŠTELIR-LABINCI - CASTELLIERE-S. DOMENICA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

  • Nositelj liste: GREGOR LEGOVIĆ

2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Nositelj liste: ENIO JUGOVAC

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

  • Nositelj liste: ECIO LEGOVIĆ

VIŽINADA - VISINADA

Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VIŽINADA - VISINADA, sastavilo je

I. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VIŽINADA – VISINADA

1. Kandidat: DARIO BALDAŠ - ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

Zamjenica kandidata: TATJANA DAGOSTIN

2. Kandidat: MARKO FERENAC - SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Zamjenik kandidata: OLIVER ARMAN

II. PRAVOVALJANU KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VIŽINADA - VISINADA

II. 1. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

Nositelj liste: DARIO BALDAŠ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. DARIO BALDAŠ; HRVAT; OHNIĆI, OHNIĆI 10; rođ. 07.08.1954; OIB: 20143294856; M
  2. SABINA MARASTON; HRVATICA; VIŽINADA, VIŽINADA 67; rođ. 28.06.1987; OIB: 46106381964; Ž
  3. MARINO RITOŠA; HRVAT; BRIG, RITOŠIN BRIG 30; rođ. 30.05.1957; OIB: 08148719828; M
  4. ĐORDANO FATORIĆ; HRVAT; FERENCI, FERENCI 36/A; rođ. 11.10.1954; OIB: 36658454229; M
  5. ALEN BERNOBIĆ; HRVAT; OHNIĆI, OHNIĆI 1; rođ. 27.05.1987; OIB: 79749504361; M
  6. DANIJEL BEATO; TALIJAN; GRUBIĆI, GRUBIĆI 1; rođ. 20.11.1980; OIB: 57391513418; M
  7. ROBERTA DOBRILOVIĆ; HRVATICA; BAJKINI, BAJKINI 1/A; rođ. 22.06.1985; OIB: 36679251997; Ž
  8. SANDRO MARKOVIĆ; HRVAT; MARKOVIĆI, MARKOVIĆI 14; rođ. 18.08.1981; OIB: 35622334167; M
  9. JASMINA MARINAC; OSTALO; FILIPI, FILIPI 17; rođ. 24.09.1987; OIB: 85971690739; Ž
  10. LORIS BAJKIN; HRVAT; BAJKINI, BAJKINI 7; rođ. 21.03.1990; OIB: 04998034703; M
  11. NENAD PUCKO; HRVAT; VIŽINADA, VIŽINADA 49; rođ. 21.12.1978; OIB: 30342637703; M

II.2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: MAKSIMILIAN RITOSSA

Kandidatkinje/kandidati:

  1. MAKSIMILIAN RITOSSA; HRVAT; VIŽINADA, VIŽINADA 46; rođ. 21.06.1967; OIB: 30565991270; M
  2. ĐANI RITOŠA; HRVAT; BRIG, RITOŠIN BRIG 20/B; rođ. 19.08.1968; OIB: 76533666164; M
  3. ALDO FERENAC; HRVAT; MEKIŠI KOD VIŽINADE, MEKIŠI KOD VIŽINADE 8; rođ. 31.08.1949; OIB: 98483916680; M
  4. ĐANFRANKO BEAKOVIĆ; HRVAT; MARKOVIĆI, MARKOVIĆI 12; rođ. 12.01.1974; OIB: 93070588271; M
  5. LUKA RITOŠA; HRVAT; CRKLADA, CRKLADA 34; rođ. 27.01.1988; OIB: 19868541026; M
  6. MELITA MEKIŠ; HRVATICA; MEKIŠI KOD VIŽINADE, MEKIŠI KOD VIŽINADE 7; rođ. 04.05.1985; OIB: 77739150291; Ž
  7. RINO FATORIĆ; HRVAT; GRUBIĆI, GRUBIĆI 10; rođ. 26.10.1968; OIB: 96285527995; M
  8. DARIO RADEŠIĆ; OSTALO; FERENCI, FERENCI 37; rođ. 14.09.1961; OIB: 06818122262; M
  9. SUZANA DOBRILOVIĆ; HRVATICA; VRANJE SELO, VRANJE SELO 15; rođ. 31.01.1982; OIB: 18990256812; Ž
  10. DALIBOR RADEŠIĆ; HRVAT; VRH LAŠIĆI, VRH LAŠIĆI 3/A; rođ. 01.09.1984; OIB: 07842799074; M
  11. DAMIR RITOŠA; HRVAT; BRIG, RITOŠIN BRIG 58; rođ. 19.06.1990; OIB: 75142598353; M

II.3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Nositelj liste: ĐONI ŠIMONOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. ĐONI ŠIMONOVIĆ; HRVAT; VIŽINADA, VIŽINADA 12; rođ. 22.03.1975; OIB: 88183375280; M
  2. NEDA ŠAINČIĆ PILATO; TALIJANKA; LAŠIĆI, LAŠIĆI 20; rođ. 19.05.1954; OIB: 68664605851; Ž
  3. VALTER BALDAŠ, prof.; HRVAT; VIŽINADA, VIŽINADA 6; rođ. 02.10.1975; OIB: 75819730985; M
  4. MARKO FERENAC; HRVAT; BRIG, RITOŠIN BRIG 40; rođ. 15.11.1986; OIB: 05748247355; M
  5. OLIVER ARMAN; TALIJAN; NARDUĆI, NARDUĆI 5; rođ. 31.03.1987; OIB: 67249190761; M
  6. LAURA KEŠAC; HRVATICA; VIŽINADA, VIŽINADA 4; rođ. 04.10.1949; OIB: 19683080151; Ž
  7. MARKO GERŽINIĆ; TALIJAN; OHNIĆI, OHNIĆI 9; rođ. 28.02.1982; OIB: 65630611080; M
  8. KARIN PILATO; HRVATICA; LAŠIĆI, LAŠIĆI 16; rođ. 18.04.1986; OIB: 28936400317; Ž
  9. DARKO RADEŠIĆ; HRVAT; FERENCI, FERENCI 27; rođ. 28.06.1981; OIB: 54191030862; M
  10. TATJANA LONČARIĆ; HRVATICA; VIŽINADA, VIŽINADA 24/A; rođ. 16.09.1990; OIB: 40823161841; Ž
  11. DENIS GAŠPARINI; HRVAT; VRH LAŠIĆI, VRH LAŠIĆI 2; rođ. 10.04.1976; OIB: 89959339886; M

III. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VIŽINADA - VISINADA

1. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Nositelj liste: DARIO BALDAŠ

2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

  • Nositelj liste: MAKSIMILIAN RITOSSA

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

  • Nositelj liste: ĐONI ŠIMONOVIĆ

VIŠNJAN - VISIGNANO

Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VIŠNJAN - VISIGNANO, sastavilo je i objavljuje

I. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VIŠNJAN - VISIGNANO

1. Kandidat: MILAN DOBRILOVIĆ - ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Zamjenik kandidata: BRUNO RADOŠ

2. Kandidat: ANGELO MATTICH - KANDIDAT GRUPE BIRAČA

  • Zamjenik kandidata: NENAD ČENDAK

3. Kandidat: MILAN ŽIKOVIĆ - SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

  • Zamjenik kandidata: TIHOMIR ŽIKOVIĆ

II. PRAVOVALJANU KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VIŠNJAN - VISIGNANO

II. 1. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

Nositelj liste: MILAN DOBRILOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. MILAN DOBRILOVIĆ; HRVAT; VIŠNJAN, ISTARSKA (BEOGRADSKA) 11; rođ. 03.04.1973; OIB: 67183409081; M
  2. BRUNO RADOŠ; HRVAT; VIŠNJAN, DEL POCO 1; rođ. 16.05.1981; OIB: 31801360085; M
  3. ROMINA DUŠIĆ; HRVATICA; RADOŠI KOD VIŠNJANA, RADOŠI KOD VIŠNJANA 8; rođ. 07.04.1975; OIB: 49377704561; Ž
  4. MIODRAG MAJKUS; HRVAT; MAJKUSI, MAJKUSI 6; rođ. 24.08.1970; OIB: 26733395967; M
  5. IVAN POLEIS; HRVAT; MARKOVAC, MARKOVAC 35; rođ. 21.02.1967; OIB: 88853759625; M
  6. NEDELJKO RADOVČIĆ; HRVAT; VIŠNJAN, DR.S.FORTUNA (B.KIDR.) 7; rođ. 26.05.1967; OIB: 64859428633; M
  7. ARMANDO ŽIKOVIĆ; HRVAT; PRŠURIĆI, PRŠURIĆI 15; rođ. 27.03.1962; OIB: 32732299140; M
  8. SILVA PERKAT; HRVATICA; PRHATI, PRHATI 23; rođ. 23.03.1971; OIB: 38638907376; Ž
  9. MARIN RAKOVAC; HRVAT; RADOVANI, RADOVANI 25; rođ. 15.02.1989; OIB: 59003926820; M
  10. MELITA TEMŠIĆ; HRVATICA; KOŠUTIĆI, KOŠUTIĆI 5; rođ. 05.03.1986; OIB: 97032730315; Ž
  11. IVAN MAJKUS; OSTALO; MAJKUSI, MAJKUSI 2; rođ. 15.07.1959; OIB: 05021071684; M

II. 2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: ANGELO MATTICH

Kandidatkinje/kandidati:

  1. ANGELO MATTICH; HRVAT; VIŠNJAN, JOŽE ŠURANA 1; rođ. 08.02.1972; OIB: 22366281093; M
  2. PETAR RADOVAN; HRVAT; VIŠNJAN, ISTARSKA (BEOGRADSKA) 24; rođ. 13.10.1949; OIB: 39681451625; M
  3. MARIO PERŠURIĆ; HRVAT; ŽENODRAGA, ŽENODRAGA 3; rođ. 23.10.1968; OIB: 55934982585; M
  4. BRANKO KOVAČIĆ; HRVAT; MARKOVAC, MARKOVAC 14/B; rođ. 23.05.1955; OIB: 28181847843; M
  5. ROMINA BERNOBICH; TALIJANKA; MARKOVAC, MARKOVAC 7/A; rođ. 10.12.1988; OIB: 36767546762; Ž
  6. NELO RITOŠA; OSTALO; BARIĆI, BARIĆI 4; rođ. 08.11.1955; OIB: 08790865106; M
  7. ROZANA KORACA; HRVATICA; VRANIĆI KOD VIŠNJANA, VRANIĆI KOD VIŠNJANA 8/A; rođ. 02.01.1969; OIB: 99808170363; Ž
  8. SAŠA BRČIĆ; HRVAT; VIŠNJAN, ZAGREBAČKA 15; rođ. 22.10.1966; OIB: 41984536770; M
  9. PETAR BRAJKOVIĆ; TALIJAN; MARKOVAC, MARKOVAC 2/D; rođ. 19.05.1984; OIB: 27292357600; M
  10. IVAN FABAC; HRVAT; CVITANI, CVITANI 10; rođ. 08.04.1953; OIB: 10628193125; M
  11. ADRIJANO ŠTIFANIĆ; HRVAT; VIŠNJAN, KADORE 1; rođ. 25.12.1967; OIB: 80812656445; M

II. 3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Nositelj liste: MILAN ŽIKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. MILAN ŽIKOVIĆ; HRVAT; RAPAVEL, RAPAVEL 35; rođ. 14.02.1966; OIB: 16221270311; M
  2. MARIZA ŠTIFANIĆ; HRVATICA; VIŠNJAN, BREŽAC 1; rođ. 09.04.1956; OIB: 13170981166; Ž
  3. TIHOMIR ŽIKOVIĆ; HRVAT; RAPAVEL, RAPAVEL 5; rođ. 25.09.1967; OIB: 84522045810; M
  4. LJUBOMIR SIROTIĆ; HRVAT; ANŽIĆI, ANŽIĆI 10; rođ. 29.09.1967; OIB: 71901006979; M
  5. LJILJANA ALFEO; SRPKINJA; VIŠNJAN, DR.S.FORTUNA (B.KIDR.) 4; rođ. 02.04.1953; OIB: 83307005769; Ž
  6. VALTER ŽIKOVIĆ; HRVAT; BAČVA, BAČVA 2; rođ. 02.07.1967; OIB: 71588077526; M
  7. PETAR ŽIKOVIĆ; HRVAT; RAPAVEL, RAPAVEL 39; rođ. 21.11.1963; OIB: 97202733586; M
  8. MARINA DUŠKOVIĆ; HRVATICA; VIŠNJAN, ZAGREBAČKA 21/B; rođ. 06.12.1989; OIB: 63808165406; Ž
  9. MLADEN KALČIĆ; HRVAT; VIŠNJAN, BREŽAC 2; rođ. 06.08.1967; OIB: 39101612857; M
  10. MATEO ŽIKOVIĆ; HRVAT; BAČVA, BAČVA 6; rođ. 05.08.1992; OIB: 86661533662; M
  11. MARIO ZEC; HRVAT; VIŠNJAN, KADORE 1/A; rođ. 05.06.1991; OIB: 30855297002; M

III. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VIŠNJAN - VISIGNANO

1. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Nositelj liste: MILAN DOBRILOVIĆ

2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

  • Nositelj liste: ANGELO MATTICH

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

  • Nositelj liste: MILAN ŽIKOVIĆ

SVETI LOVREČ

Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI LOVREČ, sastavilo je

I. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI LOVREČ

1. Kandidat: MARKO LJUBEŠIĆ - ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Zamjenik kandidata: IVAN BANIĆ

2. Kandidat: SILVANO MATOŠOVIĆ - KANDIDAT GRUPE BIRAČA

  • Zamjenik kandidata: DENIS PETEH

II. PRAVOVALJANU KANDIDACIJSKU LISTU ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI LOVREČ

II. 1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: IVAN BANIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. IVAN BANIĆ; HRVAT; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, PODZIDINE 4; rođ. 23.01.1986; OIB: 74157624713; M
  2. DAMIR LAKOVIĆ; HRVAT; LAKOVIĆI, LAKOVIĆI 5; rođ. 16.12.1981; OIB: 50580805119; M
  3. IVAN TERLEVIĆ; HRVAT; JAKIĆI DOLINJI, JAKIĆI DOLINJI 3; rođ. 15.04.1989; OIB: 97991333299; M
  4. IZIDORA RADETIĆ; HRVATICA; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, KORSA 19; rođ. 29.11.1972; OIB: 84815775664; Ž
  5. MARIJAN LAKOVIĆ; HRVAT; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, KORSA 31; rođ. 19.12.1979; OIB: 97737172804; M
  6. JASNA MATOŠEVIĆ; HRVATICA; PERINI, PERINI 11; rođ. 18.08.1991; OIB: 34455619204; Ž
  7. SINIŠA TERLEVIĆ; HRVAT; SELINA, SELINA 59; rođ. 18.11.1991; OIB: 57032267839; M
  8. DEAN MATOŠOVIĆ; HRVAT; PERINI, PERINI 26; rođ. 24.11.1979; OIB: 84667377993; M
  9. MARKO LAKOVIĆ; HRVAT; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, ŠAMPJEROVICA 7; rođ. 17.04.1980; OIB: 07594224840; M
  10. ADRIANA RIMANIĆ; HRVATICA; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, ISTARSKA 16; rođ. 07.05.1990; OIB: 00507936131; Ž
  11. IVAN HRASTOVČAK; HRVAT; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, ISTARSKA 11; rođ. 12.07.1986; OIB: 90387306830; M

II. 2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

Nositelj liste: MARKO LJUBEŠIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

  1. MARKO LJUBEŠIĆ; HRVAT; VOŠTENI, VOŠTENI 1; rođ. 23.03.1980; OIB: 73096052410; M
  2. ADRIANO PALMAN; TALIJAN; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, PODZIDINE 5; rođ. 05.07.1976; OIB: 88339337276; M
  3. LORENA RADOVČIĆ; HRVATICA; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, ŠAMPJEROVICA 10; rođ. 05.03.1970; OIB: 99486243712; Ž
  4. BORIS JANKO; HRVAT; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, KONTRADA 14; rođ. 15.07.1959; OIB: 12817086188; M
  5. DENIS DODIĆ; HRVAT; STRANIĆI KOD LOVREČA, STRANIĆI KOD LOVREČA 1/A; rođ. 26.03.1985; OIB: 98080988919; M
  6. TONI JURCAN; HRVAT; JURCANI, JURCANI 11; rođ. 12.05.1976; OIB: 81465073993; M
  7. PETAR MATOŠEVIĆ; HRVAT; PERINI, PERINI 1; rođ. 17.02.1992; OIB: 79369436918; M
  8. MARVIN JURCAN; HRVAT; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, KORSA 5; rođ. 17.02.1979; OIB: 66747478499; M
  9. KRISTINA PREKALJ; HRVATICA; MEDVIDIĆI, MEDVIDIĆI 1; rođ. 21.09.1989; OIB: 75240134973; Ž
  10. ROBERT RAKOVAC; HRVAT; ČEHIĆI, ČEHIĆI 1; rođ. 29.03.1977; OIB: 20051071216; M
  11. LUANA ŠTIFANIĆ; HRVATICA; RADIĆI, RADIĆI 17; rođ. 24.07.1989; OIB: 53937077991; Ž

II. 3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Nositelj liste: DENIS PETEH

Kandidatkinje/kandidati:

  1. DENIS PETEH; HRVAT; SELINA, SELINA 57; rođ. 24.01.1986; OIB: 87442352901; M
  2. PATRIK FERO; HRVAT; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, ISTARSKA 24; rođ. 19.04.1981; OIB: 34828874813; M
  3. PETAR JANKO; HRVAT; ORBANI, ORBANI 5; rođ. 23.10.1984; OIB: 94138377646; M
  4. MARINO TERLEVIĆ; HRVAT; SELINA, SELINA 67; rođ. 31.01.1984; OIB: 82465980545; M
  5. KRISTINA RAJKO; HRVATICA; RAJKI, RAJKI 5; rođ. 08.03.1992; OIB: 36890104820; Ž
  6. ANDREA RADENOVIĆ; OSTALO; MEDVIDIĆI, MEDVIDIĆI 6; rođ. 24.01.1993; OIB: 35333630430; M
  7. DINKA ŽUŽIĆ; OSTALO; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, GUMILA 1; rođ. 06.06.1986; OIB: 41951667341; Ž
  8. ŠIME MATOŠEVIĆ; HRVAT; KRUNČIĆI, KRUNČIĆI 34; rođ. 29.03.1980; OIB: 53466989934; M
  9. GORAN TERLEVIĆ; NEPOZNATA; SELINA, SELINA 20; rođ. 01.10.1989; OIB: 26504774446; M
  10. DANIJELA PAVLETIĆ; HRVATICA; ZGRABLJIĆI, ZGRABLJIĆI 1; rođ. 26.12.1977; OIB: 84605616229; Ž
  11. MILAN ŽUŽIĆ; HRVAT; SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, GUMILA 1; rođ. 26.12.1957; OIB: 81574026306; M

III. ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI LOVREČ

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

  • Nositelj liste: IVAN BANIĆ

2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS

  • Nositelj liste: MARKO LJUBEŠIĆ

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

  • Nositelj liste: DENIS PETEH

Fotografije


Klikova: 3.096.

Mobilna verzija članka

Oglasi

Studio dan: projektiranje, izrada i postavljanje namještaja vrhunske kvalitete
Istra-Agent - vaš partner u osiguranju
Industrijski UV printer - Mateus d.o.o. Funtana
Profis Poreč - Revizija - Financije - Poslovno savjetovanje
Mirtex International d.o.o.